czwartek, 26 maja 2011

ŻYCIE PO ŻYCIU (KLIMA, TŁUMIKI, OPONY, PROSTOWANIE FELG, ul. Bociania 19)


Strumień, 23.05.2011

Czysta poezja: KLIMA, TŁUMIKI, OPONY, PROSTOWANIE FELG, ulica Bociania, miasteczko o nazwie Strumień...
Tego niebieskiego trabanta namierzyłem rok temu (dokładnie to 10 kwietnia...), kiedy fotografowałem dla A&B Dom TypOwy, zaprojektowany przez Roberta Koniecznego, który zlokalizowany jest jakoś po drugiej stronie drogi prowadzącej z Pszczyny do Żor. W oczekiwaniu aż słońce zacznie świecić z południa, wybrałem się na małą wycieczkę po okolicy. Już nie pamiętam, dlaczego wtedy nie zrobiłem zdjęcia (chyba akurat zaczął padać przelotny deszcz?).

3 komentarze:

 1. Obiekt KLIMA! :)

  Ale, czy można podejść go na „płasko”? Wzornik mojego ideału np. tutaj: http://hiperrealizm.blogspot.com/2010/08/lakiery-samochodowe.html

  Najlepiej poproszę przy takim świetle i wyrazie nieboskłonu: http://4.bp.blogspot.com/-U5eTnz9qWxU/Tbr4nOxS9DI/AAAAAAAAB9Y/6XnbvmiZp98/s1600/ul.+Ch%25C5%2582odna_09.04.11.jpg

  Zdaję sobie sprawę z tego, że kapryszę! Ale to nie ja wyznaczałem poprzeczkę tworząc pierwszą część tego cyklu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Na płasko" nie, stanowczo! Drugi plan nie za bardzo na to pozwala... Jeśli idzie o światło/niebo/nieboskłon, to dla mnie jest OK.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli drugi plan nie pozwala, to ja się nie wpierda… ! :)
  Bardzo cieszy mnie fakt, że ten cykl wolniutko, ale systematycznie sobie rośnie. Oby tak do drugiej odsłony. Trzymam kciuki.

  OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.