niedziela, 10 lipca 2011

GNIOTPOL


GNIOTPOL, A4, 08.07.2011 (Nokia 2700)

Moje ulubione miejsca na autostradzie A4, także dlatego, że wypada ono mniej więcej w połowie monotonnej trasy między Krakowem a Bagieńcem pod  Świdnicą, gdzie często jeździmy. I jednocześnie nazwa wielce mateaforyczna, jak najbardziej dotycząca "tej ziemi" ;)
Wczoraj wybraliśmy się z dzieckiem do multipleksu we Wrocławiu na "Auta 2". Niestety druga cześć produkcji Pixara to gniot w 100% amerykański i po hollywoodzku przewidywalny. Tak to jest, jak o produkcji  filmu zaczynają decydować księgowi. BŁEEE...
Wyjeżdżając z Wrocławia natknąłem się na te 3 fajne demobile, ustawione jeden za drugim, jak na jakiejś paradzie lub pokazie.

Wrocław, 09.07.2011 (Nokia 2700)

3 komentarze:

 1. Sorry, że tak poza tematem, ale tak dla informacji - we wczorajszej Wyborczej jest o Tobie "wzmianka" w artykule o Jedwabnem.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Auta 2" zacząłem z Młodym oglądać, ale w połowie się znudził, choć jedynkę kocha (ma 4 lata). Nie powiem, nawet się bawiłem, ale nie mogę ocenić, bom całego nie obejrzał. Choć wg mnie, mnogość dialogów nawiązujących do tematyki szpiegowskiej i w ogóle zagrań jak z kina sensacyjnego, świadczy o skierowaniu filmu do znów najbardziej nabijającej kasę społeczności, czyli 10-16-latków. Ja się tylko cieszę, ze w końcu LEGO wypuściło nawiązujące do filmu zabawki. Z tego z Młodym mamy frajdę.

  OdpowiedzUsuń
 3. >>> Sevillian. Czytałem. Ale dzięki za info.
  >>> fifek. Czyli księgowi zwyciężyli.

  OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.