niedziela, 29 stycznia 2012

ULICA ROBOTNICZA REVISITED


2012-01-28 15:17 (Nokia 2700)

Widoczny na zdjęciu Trabi (a właściwe tzw. „Trabolo”, czyli model z silnikiem od Volkswagena Polo, wytwarzany w 1990 roku) z ulicy Robotniczej to podpowiedź Wojtka Sienkiewicza. 

Na drugie autko, stojące przy ulicy Bolesława Drobnera, natknąłem się wracając nieco okrężną drogą do domu („do domu tzn. do Bagieńca pod Świdnicą).

2012-01-28 15:52 (Nokia 2700)

7 komentarzy:

 1. "Akumulatory Cybulskiego" już kilka miesięcy temu wpadły mi w oko swoją zawiłością :) Swoją drogą to dziwne i zabawne, że odcinki miasta mają swoich właścicieli.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardziej absurdalne wydają mi się te kadry z telefonu, niż potem te z hassela :), coś jak w moim ulubionym blogu: http://runningfromcamera.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale czy koniecznie i zbyt głośno musimy grać na tej strunie absurdu? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. wiesz co, ja jestem prosty człowiek, ale u nas (w kraju) jeszcze 2 lata wstecz stawiano znak równości między reportażem, a dokumentem. Potem, że dokument to subiektywne spojrzenie, choć było wiadomo, że obiektywne nie istnieje. A to, właśnie z ręką, wężykiem i aparatem jest tak absurdalne, że nazwałbym to "życiem życia po życiu";) ja czasem bardziej lubię foty z matówki, niż same foty :). Ale tylko czasem.

  OdpowiedzUsuń
 5. To tylko taki mały, za przeproszeniem "beckstage", udawany zresztą ;)
  Gwoli prawdy, wężyk wyzwalam prawą ręką.

  OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.