czwartek, 12 kwietnia 2012

Ela i Legenda (2)


 2012-04-14  09:40 (Nokia 2700)

2012-04-14  09:55 (Nokia 2700)

A my jak zwykle na kawce i wifi w Starbucksie na rogu Marchlewskiego i Świerczewskiego (chyba powinni nam wreszcie coś odpalić za reklamę...), dzisiaj jednak tylko chwilowo, ponieważ czekamy, aż nam się słońce (dzisiaj na całe szczęście raczej za chmurami) przesunie bardziej na zachód. A wtedy zrobimy z balkonu na 7 piętrze biurowca Biprokruszu kolejne zdjęcia - TU NASZE GORĄCE PODZIĘKOWANIA DLA PANI Z ADMINISTRACJI BUDYNKU, która zgodziła się na nasze fotografowanie. 

4 komentarze:

 1. Na zdjęciu widać pawilony przy Jana Pawła Marchlewskiego, jest tam jedna z moich ulubionych jadłodajni: http://lovinghut.waw.pl/ polecam, bo zdrowo, etycznie i niedrogo (nie każdemu przypasuje, bo wegańska)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, dzięki Mikołaju, sprawdzimy Lovinghut przy Jana Pawła Marchlewskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a tak myślałem, żeby do Ciebie przedzwonić i zapytać, czy nie ma Cię akurat w Wawie, ale jak już miałem czas, wirus zaczął toczyć me trzewia i skończyła mi się werwa na jakiekolwiek aktywności ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. @Wojtek. Następnego dnia nas nieźle przewiało (a mnie to chyba ze specjalnym uwzględnieniem). Więc też poczułem się niespecjalnie.
  Ale będzie jeszcze okazja... ;)
  A teraz siedzę już w domu, piję wino i widzę przez balkonowe drzwi jak wiatr szarpie drzewem.
  @Mikołaj. Sprawdziłem (wczoraj), sprawdziliśmy (dzisiaj), rewelacyjne żarcie! I przypomniała mi się tajska jadłodajnia w Greenwich. Wprawdzie nie wegańska, ale równie dobra :)

  OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.