wtorek, 11 września 2012

VIATA DE DUPA VIATAA właściwie to Viaţă după viaţă, czyli Życie po życiu. Już choćby dla brzemienia samego tytułu warto było mieć wystawę w Bukareszcie... ;)
Chociaż szczerze mówiąc, to najbardziej chciałbym mieć prezentacje w dawnym pałacu Nicolae Ceauşescu, gdzie mieści się obecnie Muzeum Sztuki Współczesnej.
Wystawa odbyła się w galerii tamtejszej ASP wiosną 2009 (jak ten czas zap...), a na filmik trafiłem dzięki dr googlowi.

2 komentarze:

 1. Hej. Czy gdzieś mogę zobaczyć absolutnie całą serię? Od 2 lat robię podobną, jednak wiele się zmieniło w temacie. Dziś te złomy są mniej kreatywne sądzę ale i tak warto pstrykać gdyż znikają. Chyba kiedyś ci podsyłałem swój zestaw. http://www.voal.pl/index.php?user=1393&us=series#set1852
  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak. podsyłałeś, dzięki.
  W pewnym sensie cała seria chyba wisi na blogu, tzn. zestaw pokazywany w CSW (40 szt.) + foty, które robiłem jeszcze w 2007, fotografując w tym czasie synagogi do "Niewinnego oka".
  A dwa lata temu jadąc przez Radom w stronę Białegostoku, napotkałem kilka zjawiskowych obiektów i pomyślałem nad kontynuacją przedsięwzięcia. Tylko, że teraz robię to wyłącznie na Ektarze i wybieram trochę inne "warunki oświetleniowe", bo zmieniło mi się też trochę podejście... ;)
  Może w końcu zrobię sobie z powrotem stronę, to je przebiorę i powieszę.

  OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.