piątek, 8 marca 2013

Rocznica

 
Ponieważ akurat dzisiaj wypada 45 rocznica wydarzeń marcowych, więc całkiem świeży przypis (choć w nieco staroświeckim stylu). Jakiś czas temu "zalajkowałem" na Facebooku stronę posła Roberta Biedronia, który od czasu do czasu wkleja ksera listów, jakie do niego przychodzą. Ten dzisiejszy jest idealnie trafiony... Choć przyznam, że nie do końca rozumiem co miał na myśli autor pisząc: "do zobaczenia w komorze gazowej" (czy brał tu pod uwagę także swoją osobę?). Stylistyka listu oraz argumentacja przypominają do złudzenia komentarze na prawackich portalach, takich jak np. wPolityce braci Karnowskich.


4 komentarze:

 1. Niezły kwiatek.
  Wchodzę czasem na portal Frondy, żeby sobie postudiować kondycję polskiego charakteru narodowego i gdy pojawia się jakikolwiek artykuł dotyczący żydów, Żydów czy Izraela to się zaczyna... Blisko połowa komentarzy ma skrajnie antysemicki charakter. Na katolickim portalu. Wśród ludzi, którzy świadomie korzystają z internetu i umieją pisać. Aż strach pomyśleć co siedzi w głowach naszego narodu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś kopiowałem takie "kwiatki", ale wobec ich obfitości i powtarzalności dałem sobie spokój... Archiwum rosło w tempie błyskawicznym. ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiam się, czy to wynika wyłącznie z głupoty, czy coś się jeszcze za tym kryje...

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że od pewnego czasu nawet się nie kryje...

  OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.