wtorek, 8 sierpnia 2017

Pocztówka dla posłanki Krystny Pawłowicz

Granica polsko-niemiecka w pobliżu miejscowości Rieth. Jak na dłoni widać na wklejonym poniżej zdjęciu barbarzyńskie hordy atakujące Przenajświętszą Rzeczypospolitą Kaczyńską Wstającą z Kolan. Rozpoznaję: feminazistki, eutanazistów, homoterrorystów, ekoterrorystów, chrystofobów, ateistów, masonów od Sorosa, islamistów (tych odróżnić można bez problemu - sami muskularni młodzieńcy z ajfonami w ręku), volksdeutschów z Tuskiem na czele i stürmerów z RAŚ-u... Czy kogoś spośród tych mord zdradzieckich pominąłem? Aha, widać jeszcze najgorsze zło, zło zła, najniższy krąg piekielny, czyli naziwegebolszewików...


7 komentarzy:

 1. Korekta obywatelska: powinno być "chrystofobów" raczej. Ale z ważniejszych rzeczy: za muskularnymi młodzieńcami z ajfonami widać jeszcze homowegetarian, czyli wegetarian na rowerach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, edytor googla ni zawsze zapisuje zmiany ;) spacje, korekty, etc.

   Usuń
 2. Granice to zawsze podniesione emocje :) ja mam u siebie tez ciekawa granice, boczne wejście do Wolnego Miasta Christianii. "Oficjalna" Kopenhaga konczy się nagle asfaltowa drozka, stoi stosowny znaczek "zakaz wjazdu pojazdom mechanicznym" i zaczyna kraina konopii. Z jednej strony idealnie przystrzyzona trawa, galezie, a po drugiej ekologia, czyli wolność i zwiekszona ilość mini-ssakow w szuwarach. I jakos to jednak funkcjonuje. "Przejscie" jest b. popularne. Granica oblezona przez kazda z odmian humanoida. Garnitury, zero odzieży, poglądy eko i wiara w latający dywan, rozne odcienie skory, brak broni palnej... Zawsze można jak nie trzeba. Nie trzeba mieć obciążonej pseudoideologiami glowki, gdyż ideologie sa tylko zjawiskiem sezonowym. A zycie na Ziemi to szybki sezon etc.

  OdpowiedzUsuń
 3. taki tylko przykład, bo ja blisko tej granicy od 32 lat, wiec się "podzieliłem" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A właściwie insza inszość...
  Biorąc pod uwagę to co się w Polsce teraz dzieje, relacja w rodzaju Christiania-Kopenhaga to dość odległa (czy też oddalająca się) perspektywa ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem wiec może dobrze zasygnalizować, ze sa inszości, bo jak trwa zly sen, to może trwac nawet po otwarciu oka :)

  OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.