niedziela, 28 września 2014

Grzegorz Wróblewski zaczął prowadzić bloga!

W poście z 26 września pisze też o naszej wspólnej akcji pod nazwą Blue Pueblo. Faktycznie na wiosnę będzie mieć miejsce wystawa w BWAZG i ukaże się artbook. Kilka zdjęć z kopenhaskiego zestawu było już prezentowanych na hiperrealizmie, na resztę trzeba poczekać do publikacji książki. Tekst Blue Pueblo można znaleźć w Twórczości nr 4/2013 i jest to mocna rzecz! Polecam lekturę tego zapisu! Cieszę się, że Grzegorz będzie prezentować swoje artystyczne poczynania w necie. Na jego bloga można też wejść już z hiperrealizmu (rząd winietek po prawej stronie, obok Krzysztofa Jaworskiego i Magazynu Szum).


5 komentarzy:

 1. Mysle, ze naszym Blue Pueblo wlozymy temu gownianemu Babilonowi niezły noz w plecy. I wierze, ze znajdzie się ktoś, jakas planetarna, swiadoma osoba, która to jednak zrozumie...

  OdpowiedzUsuń
 2. "Babilon nie spłonie, woda w ortalionie" - jak śpiewał nieodżałowany zespół Düpą ustami Piotra Marka ;))
  Mówiąc poważnie, to z odbiorem jest całkiem dobrze (wiesz, że pokazywałem portfolio w różnych miejscach), natomiast nie ma co liczyć na Akademię.
  Rodzimy beton akademicki tego nie łyknie... A dlaczego, to obaj dobrze wiemy, bo nie raz o tym gadaliśmy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, to oczywiste, ze na polska Akademie nie można liczyc, to Ciemnogrod, ale mam na myśli tzw. wytrwałych obserwatorow przestrzeni kosmicznej, zawsze mam nadzieje, ze tacy się pojawia na horyzoncie :-)

   Usuń
  2. Ponieważ będzie to publikacja dwujęzyczna, możemy posłać serdecznego fucka ciemnogrodzkiej profesurze i docenturze ;))

   Usuń
 3. Dzięki za umieszczenie "winietki" Matrixa> Teraz mam odsyłacze do trzech ważnych blogów w jednym miejscu. Justyna

  OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.