piątek, 30 listopada 2012

Bytom, ul. Staromiejska, 25.11.2001Z widokiem na ulicę Stanisława Witczaka. 
Tablica reklamowa z napisem AUTO ELEKTRO kieruje potencjalnych klientów na ulicę Brzezińską (kolejną prostopadłą na Witczaka w lewą stronę), którą zresztą wielokrotnie fotografowałem (jej nazwa wskazuje chyba, że musiała prowadzić kiedyś do Brzezin Śląskich?). 
Widoczny w prześwicie bramy dom z reklamą o treści TANIA ODZIEŻ, pojawił się też na zdjęciu wykonanym cztery lata później, kiedy sfotografowałem w kolorze fragment pierzei ulicy Witczaka (od Władysława Reymonta, aż trochę za Brzezińską).
Sądząc na podstawie maps.google.com, dom z którego bramy robiłem to zdjęcie jeszcze istnieje.

źródło: maps.google.com

4 komentarze:

 1. bo ta ulica Brzezińska do Brzezin Śl. dawniej prowadziła - zobacz na mapie jak u samej góry przecina ją dwupasmówka, a dalej już jest to droga koszmarnie zniszczona szkodami górniczymi. Fotografowałem tam kiedyś takie dziwa: http://gorniczy.blogspot.com/2011/07/aim-point.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak myślałem, że do Brzezin... Czyli kiedyś przelotówka, a teraz nieco (czy też bardzo) zdegradowana arteria.
  Ale znowuż wcale liczne ulice Piekarskie, niekoniecznie do Piekar wiodą.
  Co do linka ;) to albo ćwiczyli, albo spożyli co nieco...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wg zumi.pl jeden z hoteli w Tychach stoi przy całkowicie innej ulicy,niż jest w rzeczywistości,jak pojechałem wg mapy,to trafiłem na ścieżkę osiedlową i zapłaciłem mandat za naruszenie strefy zamieszkania.Tam dopiero ktoś musiał spożyc ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałem kiedyś włączone jednocześnie w GPSie dwie mapy, Polski i Europy, no i miły głos Krystyny Czubówny wyprowadził mnie na miedzę, oddzielającą łany zbóż...

  OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.