wtorek, 20 listopada 2012

Decydujący moment według Wojciecha Wilczyka


ale też według Adama Mazura, autora leksykonu "Decydujący moment. Nowe zjawiska w fotografii polskiej po 2000 roku"czyli czwartkowe spotkanie w MOCAK-u, na które SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM
Czwartek 22 listopada, godz. 18:00, Kraków, MOCAK, ul. Lipowa 4.-----
Patrzę dziś rano (21.11.2012) na liczniki i widzę, że wczoraj (20.11.2012) miała miejsce jakaś oszałamiająca frekwencja. Wg. STAT4u - 362 wejścia (mam włączone wykluczanie przeładowań), a wg. Bloggera - 608 wyświetleń strony. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM I ZAPRASZAM PONOWNIE !

7 komentarzy:

 1. ekstra !! (szkoda tylko, że jak zwykle nie za blisko W-wia ;))
  powodzenia !!

  OdpowiedzUsuń
 2. :) THX!
  Łukasz, polecam Ci książkę "Vor Ort. Eine Sammlung topografischer Fotografien Ostdeutschlands" z 1997. Topograficzny zapis z terenów byłego NRD, mnóstwo genialnych zdjęć i autorzy kompletnie w Polsce nie znani (połowa zresztą w NRD urodzona). Ciekawe, że u nas bez przerwy i przez wszystkie przypadki odmienia się "szkołę duseldorfską", a tymczasem absolwenci uczelni z Lipska (obecni w tym albumie) są tak samo (o ile nie bardziej) interesujący. POZDROWIENIA!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, przyznam się: czasem chciałbym mieszkać w Krakowie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe, dobrze wiedzieć! może zamówię sobie pod choinkę ;) (chociaż z tego co widzę tak na szybko, to 50 EUR trzeba będzie wydać).

  OdpowiedzUsuń
 5. Spytam znajomego niemieckiego fotografa, który mnie tym albumem obdarował, gdzie to najkorzystniej można kupić. Dam znać. POZDRO.

  OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.