niedziela, 1 lipca 2018

Cmentarz w Starym Chorzowie

...przy ulicy Józefa Kalusa, który wielokrotnie fotografowałem kilkanaście lat temu (podczas pracy nad Czarno-Białym Śląskiem), ale nie miejsce na widocznym poniżej zdjęciu.

[Kwatera żołnierzy Armii Czerwonej na cmentarzu parafii kościoła pw. św. Magdaleny, 20.06.2018]

Ponieważ światło mocno się wczoraj zmieniało, naświetliłem tam kilkanaście klatek (tj. RAW-ów oczywiście...), z których na Symmetrical Architecture wybrałem tę bardziej słoneczną. Ale nie wiem właściwie, czy powyższy kadr nie jest lepszy?

W chwili gdy pisze tego posta licznik odwiedzin bloga wskazuje 799425 wyświetleń, co oznacza, że jutro lub pojutrze przekroczę (z Państwa wydatnym udziałem) osiem setek. Co z pewnością świadczy o mojej i Państwa determinacji oraz wytrwałości (w przypadku motywacji ze strony mojej skromnej osoby dodałbym jeszcze horror vacui). Kiedyś już tutaj pisałem (właściwie to narzekałem), że blogi są passé. Na całe szczęście passé jest już także facebook, który przyczynił się do marginalizacji tzw. blogosfery. Podobno trzeba mieć teraz konto na Instagramie, bo to niezwykle popularna obecnie platforma, więc założyłem sobie od razu dwa... ;))