[Łaziska Górne - ul. Długa - 12.10.2003]
Pięć dni później znowu wszedłem na widoczną na zdjęciu kładkę nad torami i zarejestrowałem bardziej dający po oczach kadr. Najwyraźniej czułem, że można to zrobić lepiej (i zrobiłem). A jak fotografowałem ten motyw rok temu, to chyba zapomniałem o tych panoramach... Fotografia to mechaniczna pamięć ;) I jednocześnie pamięć bardzo wybiórcza, nawet jeśli się jest typowym instagramowym fotomanem (odpowiednik figury grafomana w literaturze) i napie*dala obrazkami na okrągło.