środa, 24 czerwca 2026

No to na drugą nóżkę...

[Łaziska Górne - ul. Długa - 12.10.2003]

Pięć dni później znowu wszedłem na widoczną na zdjęciu kładkę nad torami i zarejestrowałem bardziej dający po oczach kadr. Najwyraźniej czułem, że można to zrobić lepiej (i zrobiłem). A jak fotografowałem ten motyw rok temu, to chyba zapomniałem o tych panoramach... Fotografia to mechaniczna pamięć ;) I jednocześnie pamięć bardzo wybiórcza, nawet jeśli się jest obrazkowym napie*dalaczem na Instagramie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.