wtorek, 25 października 2016

DOM POLSKI W TRANSFORMACJI, zdjęcia z wernisażu (cz. 1)

Na pierwszy ogień fotografowie/fotografki uczestniczący/ce w wystawie. Nie wszystkich udało mi się sportretować, bo nie wszyscy dotarli. Wernisaż ósmej odsłony Festiwalu Warszawa w budowie przygotowanego przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Muzeum Warszawy  i Instytut Architektury odwiedził istny tłum gości. Podobnie było zresztą następnego dnia, kiedy 14:00 rozpoczęło się oprowadzanie kuratorskie. Polecam tę ekspozycję nie tylko dlatego, że miałem pewien udział w doborze fotografów pokazywanych w trakcie ekspozycji, ale też bo to świetna wystawa problemowa (dekonstruowanym fenomenem jest tutaj tytułowy Dom polski w transformacji), do której zaproszono liczne grupę artystów wizualnych (niekoniecznie więc fotografów, którzy oczywiście są artystami wizualnymi). Jest co oglądać!
 Jarosław Matla (obok niego połowa zespołu kuratorskiego Instytutu Architektury w osobach: Doroty Leśniak-Rychlak i Michała Wiśniewskiego)


 Agata Pankiewicz (w samym środku)

Jędrzej Sokołowski (drugi z prawej w otoczeniu nieznanych mi osób)

---------------------
Aktualizacja: 20:59
To podobno - według Maćka Rawluka - jestem ja... (patrz komentarze)


3 komentarze:

  1. Był też Wojtek Wilczyk. Chyba nie udało Ci się go sfotografować, a mi tak. Wysyłam jego zdjęcie mailem. Podepnij koniecznie do kolekcji.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sam już nie wiem. ..,.ale podobny był.

    OdpowiedzUsuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.