Powoli zmierzam do końca prac nad układem książki. Jeszcze skanowanie, ostatnich kilka filmów do wywołania i zdjęcie okładkowe do zrobienia (to może jutro?).
Patrzę na powyższą (anty)fotografię i nie mogę uwierzyć, że od jej wykonania minęły już dwa lata... Ciągle mam w głowie te sytuację, gdy składałem się do strzału i nagle za oknem na parterze pojawił się starszy mężczyzna, który to podchodził bliżej szyby, to się cofał, a ja wytrzaskałem wtedy pół rolki Ektara.
,+ul.+Kr%C3%B3lowej+Bony+--+04.06.12.jpg)





,+ul.+Lutomierska+--16.11.13.jpg)




,+ul.+Pietrusi%C5%84skiego+--+07.03.14.jpg)

,+ul.+Stefana+Okrzei++--+07.03.14.jpg)
,+ul.+Berka+Joselewicza+--+16.11.13.jpg)