wtorek, 4 maja 2021

Kościół w Bogatyni-Zatoniu

[26.1.2021]
 
Trzeciego maja wcześnie rano zaliczyłem to miejsce ponownie. Tym razem w momencie startu wegetacji. Co powinno chyba lepiej wyglądać (?). Tegoroczna majówka była bardzo pracowita... Wykorzystałem skrupulatnie każdy moment pochmurnej pogody bez opadów deszczu. A i tak pozostało jeszcze kilka obiektów do sfotografowania. Co może uda mi się nadrobić w drugiej połowie przyszłego tygodnia?

4 komentarze:

 1. Przejrzałem w końcu całą serię (to co jest na blogu). Rzeczywiście lepiej z zielenią :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu jest niewiele... Miałem osobną stronę kiedyś, ale nie chodziło to za dobrze (w każym razie nie tak, jakbym chciał, żeby chodziło). Teraz w zasadzie jest już po ptakach w przypadku korpusów, do których trzeba wejść i robić zdjęcia z wysokiego statywu + drabinka, bo liście wszystko zasłaniają. Ale jest jeszcze kilka takich obiektów, gdzie da się dostawić długą drabinę do okna w prezbiterium :) Myślę jednak, że w ostatecznej selekcji znajdzie się przynajmniej jedno zdjęcie wykonane zimą.

   Usuń
 2. Wieże zdecydowanie korzystniej bez liści, ta jest świetna: https://hiperrealizm.blogspot.com/2021/01/dzwonnica-w-broniszowie.html

  Widzę właśnie, że na instagramie jest więcej. Szkoda tylko, że tak obcinają zasięgi, mam wrażenie (a nawet pewność), że to kiedyś lepiej działało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instagram należy do Facebooka, więc pewnie można rozszerzyć zasięgi za opłatą (pierdolone korpo...). Teraz już nie za bardzo chcę ujawniać, co mam w archiwum tego projektu. No i muszę nad tym jeszcze trochę (więcej, niż trochę) popracować :)

   Usuń

Żeby zamieścić komentarz, trzeba się po prostu zalogować na googlu i przedstawić.